• PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT!
  • (0212) 495 22 22

Emsan

Griss Alüminyum Döküm Wok Tava

Griss Alüminyum Döküm Wok Tava

78,00 TL (KDV dahil)

TÜKENDİ

Emsan Griss Wok Döküm Tava Alüminyum döküm gövde çizilmeye dayanıklı 3 kat Quan Tanium iç kaplama yüksek ısıya dayanıklı No-Stick dış yüzey kaplamalıdır.


HAVALE / EFT: 70,20 TL (KDV dahil) % 10 indirimli

Çizilmeye Dayanıklı Şık Tasarım

Alüminyum döküm gövdeli şık tasarım, çizilmeye dayanıklı yüksek teknolojili 3 kat Quan Tanium iç kaplama, dış yüzeyi yüksek ısıya dayanıklı No-Stick'dir. İndüksiyon hariç her ocakta kullanıma uygundur. Tamamen yanmaz yapışmaz iç yüzeyi sayesinde besin değerlerini kaybetmeden daha sağlıklı yemekler pişirebilir,bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkayabilirsiniz.  

İade ve Değişim

www.emsan.com.tr`den sipariş verdiğinizürünlerin iadesini www.emsan.com.tr üzerinden Emsan güvencesi ile yapabilirsiniz. Almış olduğunuz ürünü; ambalajını açmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde iade edebilirsiniz. İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Emsan Güvencesi ve Garantisi

www.emsan.com.tr`den satın aldığınıztüm ürünler, 2 yıl Emsan garantisi kapsamındadır. Emsan güvencesiyle onlinealışveriş yapmanın keyfini ve kolaylığını yaşayabilirsiniz. Garanti koşullarıile ilgili detaylı bilgi içintıklayınız.

Ölçüler

28 cm Wok Tava

E-posta adresinizi bizimle paylaşın, tüm özel indirim, kampanya ve fırsatlardan ilk siz haberdar olun!