• PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT!
  • (0212) 495 22 22

Emsan

Griss Alüminyum Döküm Wok Tava

Griss Alüminyum Döküm Wok Tava

78,00 TL (KDV dahil)

TÜKENDİ

Emsan Griss Wok Döküm Tava Alüminyum döküm gövde çizilmeye dayanıklı 3 kat Quan Tanium iç kaplama yüksek ısıya dayanıklı No-Stick dış yüzey kaplamalıdır.


HAVALE / EFT: 70,20 TL (KDV dahil) % 10 indirimli

Çizilmeye Dayanıklı Şık Tasarım

Alüminyum döküm gövdeli şık tasarım, çizilmeye dayanıklı yüksek teknolojili 3 kat Quan Tanium iç kaplama, dış yüzeyi yüksek ısıya dayanıklı No-Stick'dir. İndüksiyon hariç her ocakta kullanıma uygundur. Tamamen yanmaz yapışmaz iç yüzeyi sayesinde besin değerlerini kaybetmeden daha sağlıklı yemekler pişirebilir,bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkayabilirsiniz.  

İade ve Değişim

www.emsan.com.tr`den sipariş verdiğinizürünlerin iadesini www.emsan.com.tr üzerinden Emsan güvencesi ile yapabilirsiniz. Almış olduğunuz ürünü; ambalajını açmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde iade edebilirsiniz. İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Emsan Güvencesi ve Garantisi

www.emsan.com.tr`den satın aldığınıztüm ürünler, 2 yıl Emsan garantisi kapsamındadır. Emsan güvencesiyle onlinealışveriş yapmanın keyfini ve kolaylığını yaşayabilirsiniz. Garanti koşullarıile ilgili detaylı bilgi içintıklayınız.

Ölçüler

28 cm Wok Tava

EMSAN A. Ş.

Merkez Mh. Basın Express Yolu
No:19 Halkalı / K.Çekmece /
İstanbul

T: 0212 495 22 22

F: 0212 495 45 00

YENİLİKLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İÇİN!

EMSAN MÜŞTERİ HATTI

0212 495 22 22

E-posta adresinizi bizimle paylaşın, tüm özel indirim, kampanya ve fırsatlardan ilk siz haberdar olun!