Emsan Pearl 24 Parça Kırmızı Çatal Kaşık Bıçak Seti

Ürün Kodu 153.02.02.0208
Temin Edilememektedir
Emsan Pearl 24 Parça Kırmızı Çatal Kaşık Bıçak Seti ile klasik masa düzeninizi bozun. Sade, tek renk çatal, kaşık, bıçak takımlarından sıkılanlar için hoş bir alternatiftir. Canlı, kırmızı renkli sapları ve normalden daha küçük boyutlu çatal, kaşık, bıçak uçlarına sahiptir. Bilhassa yakın arkadaşlar, dostlar ya da aile yemekleri için bu 6 kişilik takımı kullanabilirsiniz. Düz yemek takımlarının yanı sıra, kırmızı renk tonlarını barındıran yemek takımları ile birlikte de uyumlu şekilde kombinlenebilir. Parlaklığını uzun süre koruyan 24 parça çatal kaşık bıçak setini ilk günkü güzelliği ile uzun süre yemek masalarınızda servis olarak açabilirsiniz. Farklı tasarımlı ve kaliteli diğer setlerimizi merak ediyorsanız,6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Emsan Pearl 24 Parça Kırmızı Çatal Kaşık Bıçak Seti​

6 Adet Yemek Kaşığı
6 Adet Yemek Çatalı
6 Adet Yemek Bıçağı
6 Adet Tatlı Çatalı

Özellik Etiketi Özellik
Marka Emsan
Model No 153.02.02.0208
Barkod 8699343322973
Ambalaj Ölçüleri U:16.0cm, G:7.0cm, H:26.0cm
Ambalaj Ağırlığı 0.0   kg
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Kötü  İyİ
Kullanıcı doğrulanamadı.

Taksit Seçenekleri

2 x 0  2 x 0  2 x 0  2 x 0  2 x 0  2 x 0 
3 x 0  3 x 0  3 x 0  3 x 0  3 x 0  3 x 0 
4 x 0  4 x 0  4 x 0  4 x 0  4 x 0  4 x 0 
5 x 0  5 x 0  5 x 0  5 x 0  5 x 0  5 x 0 
6 x 0  6 x 0  6 x 0  6 x 0  6 x 0  6 x 0 
7 x 0  7 x 0  7 x 0  7 x 0  7 x 0  7 x 0 
8 x 0  8 x 0  8 x 0  8 x 0  8 x 0  8 x 0 
9 x 0  9 x 0  9 x 0  9 x 0  9 x 0  9 x 0 

İade ve Değişim Şartları

İade Şartları

İade şartlarına uyan tüm ürünleri, kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 iş günü içinde faturanız veya irsaliyeniz ile iade edebilirsiniz.

Ürünün, ürün sayfasında verilen bilgilerden farklı olması, hasarlı veya eksik olması durumunda herhangi bir kargo ücreti ödemeden anlaşmalı kargo firması Yurtiçi Kargo ile iade edebilirsiniz. Yurt İçi Kargoya iletmeniz gereken Ücretsiz İade kodunuz Sipariş Detay sayfanızdadır.

'' Ücretsiz İade kargo kodunuz ile Alıcının 292084687 Cookplus E-Ticaret AŞ olduğunu belirterek paketinizi faturayla birlikte Yurt İçi Kargoya verebilirsiniz ''

Farklı bir kargo firması ile alıcı ödemeli göndereceğiniz iadeler kabul edilmeyecektir.

Kullanılmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka şirket tarafından iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

Teslim aldığınız üründe az sayıda kırık parça (maksimum 5 parçaya kadar) var ise, kırık olan parçaların fotoğrafını tek karede çekip sipariş numarası ve kırık parçanın ismini de belirterek Web Talep Formu aracılığıyla iletmeniz durumunda, yedek parça temini yapılmaktadır.

Ambalajında hasar olan kargolar, teslim alınmadan kargo görevlisinin yanında tutanak tutularak iade edilmelidir.

Ürününüz firmamıza ulaştıktan itibaren 10 iş günü içerisinde kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi  yapılacaktır.

Garanti Şartları

Satın aldığınız ürün firma garantisi altında olup, ilerleyen dönemde ürünün arızalanması durumunda direk ürünün markası ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Garanti Belgesi ve faturayı saklamanız gerekmektedir. Garanti belgesi bazı ürünlerde kutu üzerinde bazı ürünlerde kutu içinde olmaktadır. Garanti belgesinin kaybolması durumunda ilgili marka ek bir garanti belgesi göndermeyecektir. Kayıp olan faturayı firmamızdan e-mail yolu veya telefon ile müşteri hizmetlerine ulaşarak temin edebilirsiniz. Teslim aldığınız ürün ilk kullanımda arızalı çıkar ise satın aldığınız ürünün markasının müşteri hizmetleri ile görüşerek, size en yakın yetkili servis bilgisini öğrenip, markanın servisinin düzenleyeceği ‘’SERVİS DEĞİŞİM RAPORU’’ ile birlikte tarafımıza Yurtiçi Kargo ile geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kargo kabul edilmeyecek ve ürün tarafınıza geri gönderilecektir. Ürün gönderilerinin anlaşmalı Yurtiçi Kargo ile yapılması gerekmektedir.

Cayma hakkı nedir?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun (“Kanun”) gereğince, alıcıların teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve “kargo ücreti ödemeden” ürünleri iade etme hakları vardır. Kanunu her kurumun uygulaması gerekmektedir.

Cayma hakkı nasıl kullanılır?

Alıcının cayma hakkını kullanabilmesi için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde ürünü iade etmek istediğini satıcıya bildirmesi gerekmektedir. Satıcı, alıcının talebini aldıktan sonra en geç 10 (on) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedeli ve iade kargo ücretini alıcıya hiçbir masraf yüklemeksizin ödemekle yükümlüdür. Ürün, Satıcı’ ya iade edilirken teslimatı sırasında Alıcı’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. Faturanın iade açıklama bölümü varsa eğer bu bölüm doldurulmalı ve fatura, Alıcı tarafından imzalanarak ürünle birlikte teslim edilmelidir. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun 28.05.2014 tarihinde yürürlüğe girmiştir. 28.05.2014 tarihinden önce satın alınan ürünler için 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun geçerlidir. Bu kanuna göre, alıcıların teslimat tarihinde itibaren 7 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve “kargo ücreti ödemeden” ürünleri iade etme hakları vardır. Cayma hakkı süresi dışında kalan iade talepleri için geçerli süre ise 30 gündür.

Elektronik Ürünlerde Cayma Hakkı ve İade Süreci Nasıl Kullanılır?

Elektronik ürünlerin “Cayma Hakkı” dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün, orjinal kutusuna zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir. Kurulumu servis tarafından yapılan ürünler için servis haricinde kutunun açılması veya kurulumunun servis haricinde yapılması durumunda iade alınmayacaktır. Cayma Hakkı dışında kalan 14 ila 6 ay arası iade talepleri için, ürünün teknik servise gitmesi ve servis tarafından iade kararı verilmiş olması gerekir. Cayma hakkı kapsamında ürün iadelerinde iade kargo ücreti satıcılara aittir. Alıcılar ürünleri kişisel sebeplerle iade etseler dahi alıcıların kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakkı vardır.