Yardımcı Sayfalar
Seçtiğiniz ürün sepete eklendi.

Fine Bone Yemek Takımı

Evlerinizin en güzel paylaşım noktalarından biri olan sofralarınızı güzelleştirmek için tercih edebileceğiniz birbirinden güzel yemek takımı vardır. Sofralar, sevenleri bir araya getirmek ve anlamlı günlere eşlik etmek adına kurulur. Çok eski dönemlerden beri özel anlamlar yüklenen bu kültüre layık Karaca Fine Bone Yemek Takımları tasarlanır. Farklı parça sayıları, eşsiz desenleri ve çeşitli formlarıyla insanın içini açan ve mutluluk hissi veren ürünlerdir.

Fine Bone Yemek Takımı klasik ve modern tarzın mükemmel bir şekilde harmanlanması sonucunda ortaya çıkar. İsterseniz günlük kullanım isterseniz özel gün takımları isterseniz de çeyizlik olarak tercih edebilirsiniz. Eksiksiz ve dört dörtlük bir sofra hazırlamak amacıyla tarzınızı yansıtan modeli kolayca bulabilirsiniz. Özel anlara güzellik katan takımları uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

Birbirinden Şık Modellerle Mükemmel Sofralar

Lezzetli yemeklerinizi sergilerken kullanabileceğiniz oldukça zarif görünüme sahip olan Karaca Fine Bone Bride Yemek Takımı tercih edebilirsiniz. Beyaz kare tabak üzerine eşsiz motifler işlenerek tasarlanan bu ürün sofralarınıza zarafet katar.

Bunun yanında daha canlı ve renkli bir model arıyorsanız Karaca Mystic 24 Parça Fine Bone Yemek Takımı tercih edebilirsiniz. Tarzınıza uygun birçok model için markanın seçeneklerini inceleyebilir ve sofralarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Kalitesiyle Dillere Destan Yemek Takımları

Her daim yenilikçi tasarımlar yapan ve her üründe kalitesiyle milyonları kendine hayran bırakan markanın özel serisi ile avantaj sahibi olabilirsiniz. Farklı modellerde ortaya konulan ürünler arasından tarzınızı yansıtan ve evlerinize en çok yakışanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Unutulmaz anlara eşlik etmesi amacıyla alabileceğiniz Fine Bone Yemek Takımı Karaca farkıyla evlerinize gelir.

Uzun yıllar kullanabilmeniz için kaliteli materyaller kullanan ve özenle üretim yapan markanın dayanıklı takımlarıyla rahat edebilirsiniz. Dillere destan zarafeti ve hayran bırakan kalitesiyle sofralarınızın değerini arttıran birbirinden güzel modelleri inceleyerek sizi yansıtan özel tasarımı bulabilirsiniz. Uzun yıllar canlılığını koruyan desenlerin tadını çıkarmak ve yanına bir de tamamlayıcı olacak 12 kişilik çatal kaşık bıçak takımı alabilirsiniz. Birbirinden şık Karaca Premium Fine Bone Yemek Takımı mikrodalgada kullanılabilir. Pratiklik sağlayan takımlarla avantaj sahibi olmak için seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Fine Bone Yemek Takımı

Sofralarınıza değer katan Karaca dilerseniz baş başa olan yemeklerinizde dilerseniz de büyük kutlamalarınızda size avantaj sağlar. Farklı parçalara sahip takımları tercihinize bağlı olarak kullanabilir ve keyifli masalarda sevdiklerinizle özel anlar paylaşabilirsiniz.

Karaca Fine Bone 12 Kişilik Yemek Takımı 12 adet servis tabağı, çukur tabak, pasta tabağı ve çorba kasesinden oluşur. Ayrıca 1 büyük, 2 küçük olmak üzere 3 adet kayık tabağı, 2’şer tuzluk, biberlik, kürdanlık ve 1 adet çorba tenceresi bulunur. Parçaların sayısında farklılıklar görülebilir.

Karaca Fine Bone Yemek Takımı 84 Parça olanlar ise ek olarak çay ve kahve fincanı takımı sunar. Birbiriyle uyumlu, eksiksiz bir masa hazırlamak için güvenle tercih edebilirsiniz. Birbirinden güzel modelleri inceleyerek tarzınızı yansıtanı kolayca bulanilirsiniz. Lezzetli yemeklerinize değer katan takımlara oldukça cazip fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz.