Filtrele

End of content

No more pages to load

Tencere Seti

Yemeğin lezzeti ve kıvamında tencerenin kalitesi çok önemlidir. Son zamanların en beğenilen ürünü granit tencereler sağlıklı ve lezzetli bir pişirme deneyimi yaşatır. Pratik şekilde temizlenir ve çelik servis gereci ile kullanılabilir. Çelik, porselen, emaye, seramik tencere, teflon, titanyum, döküm veya granit tencere aklınıza gelebilecek bütün tencere çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.  

Tencere temizliğinin püf noktaları:

Makinenin kaşıklık bölümüne koyacağınız yarım limon kabuğu ile hem tencerenin daha parlak olmasını hem de makinenin içinin kokmamasını sağlarsınız. Doğal bir ürün kullandığınız için sağlığınız açısından risk oluşturmaz. Bulaşık makinenizin tuzunu sık sık kontrol ederseniz bulaşıklar üzerinde oluşabilecek kireç lekelerini de önlemiş olursunuz. Tencerenizi yemekten sonra hemen yıkamazsanız dahi ıslatıp bekletin veya akıtıp makineye atın ki temizliği kolay olsun. Balık tavalarını yıkarken ilk yıkama suyunun soğuk olmasına dikkat edin. Sünger ve limon kabuğu ile sürttüğünüzde balık tavanız hem kokusunu kaybeder hem de daha parlak görünür.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.