Yardımcı Sayfalar
Ara
Paylaşacağımız Çok Şey var
Karaca’nın hikayesi, 1973’te bir babanın oğullarıyla paylaştığı cesaret, umut ve heyecanla başladı. Karaca, bu hikayeyi herkese anlatmak için yola çıktı. Anlattıkça, sofrasındaki tabaklar çoğaldı.
Hikayeyi dinleyenler de kendi sofrasına bir tabak ekledi.Karaca, herkesi evine, ailesine katmaktan hiç vazgeçmedi. Heyecanla başlayan hikayesi bir aileden,başka ailelere yayıldı. Çünkü sadece yakındakiyle değil, en uzaktakiyle de paylaşılacak duyguların olduğuna hep inandı. Paylaşmanın zevkini herkes yaşasın diye de hikayesini anlatmaya devam ediyor. Sizlerle aynı zevki paylaşıyor ve mutlulukları büyütmek için tasarlıyor. Karaca, öncü bir tasarım markası olmanın sorumluluğuyla ilerlemeye devam ediyor. Kimsenin hayal edemediğini tasarlayarak farkını ortaya koyuyor. Başarının sınırsızlığına inanarak sınırları zorluyor. Sizlerle her zaman en değerli olanı paylaşmanın heyecanını taşıyor.
Arif Karaca Yönetim Kurulu Başkanı
Ne İçin Varız ?
“Biz mutfak, sofra ve ev tekstili kategorilerinde katma değerli fikirler geliştirerek insanların sevdikleriyle paylaşmaya değer bulduğu anların bir parçası olmak için varız.”
Ne İçin Çalışıyoruz ?
“Biz insanların sevdikleriyle paylaşmaktan keyif aldığı anları çoğaltmak için çalışırız.”
Değerlerimiz
İlkleri gerçekleştirir, hayalleri hayata geçiririz
Başarır yeni başarıların gururunu yaşatırız
Hep daha iyisini yapar, kendimizi ve işimizi geliştiririz.
Ayrıcalığı yaşatır, artı değerlerimizi katarız.
İLKLERİ BAŞARIR, HEP DAHA İYİSİNİ YAPAR, AYRICALIĞI YAŞATIRIZ.