Yardımcı Sayfalar
POPÜLER ARAMALAR
POPÜLER KATEGORİLER
Ara
POPÜLER ARAMALAR
POPÜLER KATEGORİLER

Sofra

Tüm aile üyelerinin ortak buluşma merkezi olan ve beraber yemek yedikleri bölüm haline gelen sofra, farklı çeşitte ve model seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Evinizin havasını değiştirebilecek şık ve estetik görünüşü ile her daim insanların dönüp bir kez daha bakacağı sofra takımları içerisinden en doğru kararı vermek size kalmıştır.

Sofra çok eski yüzyıllardan beri Anadolu’da gelenek hale gelmiş ve ailenin ortak yemek yedikleri bir ortamdır. Özellikle eski tarihlerde bu coğrafya başta olmak üzere yer sofraları hatırı sayılır bir öneme sahipti. Fakat küreselleşen dünya ile birlikte pek çok farklı kültürdeki gelenek ve göreneklerden kaymalar ve birbirlerine yakınlaşmalar ortaya çıkmıştır. Özellikle Batı toplumlarında ilk olarak görülmeye başlanan sofra adabı ve sofra düzenini ilerleyen dönem içerisinde dünyanın birbiri ile daha fazla haberdar olması ile yaygınlaşmaya başlamıştır.

Yemek takımı modelleri sofraları sofra yapan en temel etkenler arasında yer almaktadır. Bu anlamda yemek takımlarının odanın geri kalanı ile uyum göstermesi, sizin zevkinize hitap etmesi gerekmektedir. Sofra takımları özellikle son yıllarda trendi yakalamış vaziyettedir. Açık renk tonlarının sıklıkça işlenmiş olduğu sofra ürünleri sayesinde eviniz daha ferah ve göz kamaştırıcı bir havaya sahip olacaktır. Özellikle yaz aylarında sıkça kullanılan ve trend hale gelen açık renk tonlarındaki sofra takımları trendlerin ilk sırasında kendine yer bulmaktadır.

Kahvaltı Takımı

Özellikle beyaz ile kırmızı renk tonlarının üzerine işlenen ve farklı logo tasarımları ile ön plana çıkan kahvaltı takımı modelleri bu yılın en çok tutulan ürünleri arasında yer almaktadır. Şık ve estetik duruşu, sofranın havasını kolaylıkla değiştirmesi ve göz zevklerine uyum göstermesi en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Geniş tabakları, farklı tür ve desende motifleri, sağlam ürün sigortası ve 2 yıl garantisi ile kahvaltı takımları beğeninize sunulmuştur.Bu anlamda sizin yapacağınız tek işlem yüzlerce farklı seçenekteki ürün arasından kendinize en çok hitap edeni seçmek ve seçmiş olduğunuz takımı sofralarınızın baş köşesi haline getirmek olacaktır. Porselen tabaklar, özel olarak işlenmiş motifler, çatal ve kaşıkların birbirleri ile uyumlu olması sofranıza renk katmak için yardımcı olacak unsurlar arasında yer almaktadır.

Pasta Takımı

Pasta takımı modelleri özellikle doğum günlerinde veya özel günlerde kullanılan ve birbirinden lezzetli yemekleri taşıyan eşyalardır. Diğer ürünlerde olduğu üzere 2 yıl garantisi ve 14 gün koşulsuz ve şartsız geri ödemesi ile göz atmak isteyeceğiniz takımlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda üzerine işlenen farklı renk tonlarındaki motifleri ve göz alıcı tonlamaları ile takımlar arasında kendini en çok belli eden ürünlerin yer aldığı parçalardan birisidir. Siz de pasta takımları arasından kendinize en çok uyum göstereni seçmek ve özel günlerde kullanmak için onlarca farklı seçenekteki takımlara göz atmanız da büyük fayda var.

Sofra çeyiz setleri özellikle yeni evlenen çiftlerin tatlı bir telaşa kapılmalarına neden olmaktadır. Fakat Karaca’nın sunmuş olduğu onlarca farklı seçenekte ve tipteki sofra çeyiz seti ve sofra aksesuarları sayesinde en doğru kararı en hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken bir husus vardır ki bu kadar fazla çeşit arasından evinize en çok uyum gösterebilecek seti seçmeden önce kafanızda bir portre canlandırmanız ve tercihinizi bu yönde vermeniz gerekmektedir.