Yardımcı Sayfalar
Seçtiğiniz ürün sepete eklendi.

Banyo aksesuarları, banyonun havasını değiştiren ve farklı bir ortam yaratan bir biçimde banyoyu oluşturmaya yarayan ürünlerdir. Bu sayede banyoda bir spa havası sağlanabilirken aynı zamanda da rahatlatıcı bir ortam da oluşturulabilir. Banyo dolabı, banyo aksesuarları arasında ilk akla gelen ürünler arasında sayılabilir. Dolapların büyük tercih edilmesi yerine bol depolama alanı içeren dolaplardan oluşması daha da işlevselliği artıracaktır. Bu alanlarda banyo düzenleyici ürünlerden faydalanmak da hem dekorasyona katkı sağlayacak hem de konforu artıracaktır. Ayrıca dolapların renkleri de ortamda yaşanan hissi etkileyecektir. Aynı zamanda renkler fayanslar ile de uyumlu olduğu takdirde hoş banyo tasarımları yakalanabilecektir. Bunlar banyoya girildiğinde ilk dikkat çeken ürünler arasındadır. Banyo musluğu ve lavabo diğer banyo aksesuarlarındandır. Banyo musluğu pirinç ve siyah renklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda musluk şeklinde ortamdaki görünümü ve tasarımı etkileyecektir. Su sızdırmaz ürünler tercih edilmelidir. Zira banyodaki aksesuarların seçiminde en önemli nokta da su çekmeyen ürünlerin tercih edilmesidir. Bu sayede banyo seti çeşitleri daha uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır. Bir başka aksesuar ise diş fırçası seti olabilir. Diş fırçası seti için ilk düşünülmesi gereken bu ürünün metal mi yoksa başka bir malzemeden mi üretilmiş ürünlerden tercih edilecek olmasıdır. Paslanmayacak ürünlerin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Ardından peçetelik, çöp kutusu, askılık, havluluk şeklinde aksesuarlar kullanılabilmektedir. Bu ürünler hem tek başına hem de banyo aksesuarları seti şeklinde satışa sunulmaktadır.

Banyo Takımı Modelleri

Banyo aksesuarları, banyonun tamamlayıcısı olmasının dışında kullanışlı olmaları ile de oldukça önemli parçalardan oluşmaktadırlar. Bu ürünlerde önemli olan pratik bir biçimde temizlenebilmeleri ve ayrıca da benzer şekilde leke tutmayan ürünlerden meydana gelmesi oldukça önemlidir. Banyonun oldukça zarif ve şık görünmesine yarayan ürünlerden meydana gelen bu aksesuarlar, sabunluk, diş fırçalık, havluluk, tuvalet kâğıtlığı, tuvalet fırçalığı, askılık, banyo çöp kovası seti, köşe malzemelik, süngerlik, makyaj aynası, kâğıt havluluk, ayna, tutunma barları ve aksesuar setlerinden oluşmaktadır. Bu ürünler hem şık hem de verimli ürünlerdir ve banyoya diğer katmaktadırlar. Sabunluklar, üretildikleri malzemeye göre çeşitlenmektedir. Plastik ya da metal veya cam ürünlerden meydana gelmektedirler. Ayrıca değişik renk seçenekleri de bulunur. Banyo aksesuarları siyah renklerde olan çeşitler ile dekorasyonunuza sıra dışı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Banyo Setinde Neler Var?

Diş fırçalıklar ise tekli ya da set halinde satılan türlerden oluşmaktadır. Yine üretildiği malzemeye göre çeşitlenmektedirler. Banyo havlusu, banyo aksesuarları arasında en en popüler olan ürünlerdendir. Zira zevk ve tercihlere göre renk renk ve desen desen ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürün için gerekli olan bir diğer ürün ise farklı ölçülerde ve malzemeler ile üretilen havluluklardır. Bunlar arasında en çok tercih edilenleri paslanmaz malzemelerden üretilenlerdir. Musluklar da oldukça çeşitli modellere sahiptirler. Banyo aksesuar modelleri, zevk ve tercihlere hitap edebilmek adına oldukça çeşitlidir. Soft ancak şık tasarımları tercih edenler için banyo seti seramik modellerine de ideal ürün seçenekleri arasında yer alır. Banyo seti fiyatları, renk ve model seçeneklerine göre değişik rakamlarla satışa sunulur.

Banyo Dekorasyon Ürünleri

Banyo dekorasyon, ev dekorasyonunda oldukça göze çarpan alanlardandır. Fayanslardan duşa kabine kadar oldukça farklı seçeneklere sahip ürünlerden meydana gelen bir aksesuar dizisinden meydana gelmektedir. Banyo dekorasyonunda gerekli olan ürünler setler halinde de satılarak birçok ürünün bir arada olması ile kolay ve rahat bir tasarım deneyimi sağlayabilmektedir. Bunlar arasında banyo aksesuar seti, oldukça göze çarpmaktadır. Bunlar arasında gerekli olan malzemelerin çeşitliliği fark edebilmektedir. İhtiyaç duyulan ürünlere göre bir tercih yapılması oldukça faydalı olabilecektir. Bu set içerisinde sabunluk, diş fırçalık, havlu gibi birkaç parçadan oluşabilmektedir. Banyo ayna önü aksesuarları, arasında havluluk, diş fırçalık, raflar yer almaktadır. Bunlar çeşitli geometrik şekillerde ve farklı malzemelerden meydana gelmektedirler. Renklerine göre de farklı tarzlardan meydana gelmektedir. Banyo köşeliği, raflardan meydana gelen duşa kabinler de ya da banyonun herhangi bir yerinde kullanılabilecek bir üründür. Bu sayede banyo içerisinde daha fazla depolama alanının oluşmasına yarayacaktır.