Yardımcı Sayfalar
Seçtiğiniz ürün sepete eklendi.

12 Kişilik Yemek Takımı

Kalabalık sofralarda sunumların göz alıcı ve estetik durması için yemek takımları oldukça önemli bir etkendir. 12 kişilik yemek takımı, farklı modeller ve markalara göre parça sayısı değişse de 12 kişilik bir davette gereken en ideal ürünleri içerir. En az 39 en fazla 62 parçadan oluşan yemek takımı modelleri her zevk ve ihtiyaca uygun olarak üretilmektedir. 12 kişilik yemek takımı seti içerisinde genel olarak; 12 adet servis tabağı, 12 adet pasta tabağı, 12 adet yemek tabağı, 12 adet kase bulunur. Bunun haricinde daha detaylı olarak hazırlanmış setlerde; çorbalık, küçük kayık tabak, büyük kayık tabak, tuzluk, biberlik, peçetelik ve kürdanlık gibi gereçlere de yer verilmektedir. Yemek takımı, özenle hazırlanan yiyeceklerin sofra üzerinde daha şık durmasına yardımcı olur. 84 parça yemek takımında neler var sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz; 12 Adet Servis Tabak

12 Adet Çukur Tabak

12 Adet Kase

12 Adet Pasta Tabak

6 Adet Çay Fincanı

6 Adet Çay Fincan Tabağı

6 Adet Kahve Fincanı

6 Adet Kahve Fincan Tabağı

2 Adet Tuzluk 2 Adet Biberlik

2 Adet 27 cm Kayık Tabak

2 Adet 30 cm Kayık Tabak

1 Adet Sosluk 1 Adet Sosluk Tabak

1 Adet Bol Kase

1 Adet 35 cm Kayık Tabak

1+1 Çorbalık

12 Kişilik Yemek Takımı Çeşitleri

Yemek odasına hakim olan renklere uygun, masa örtüsü ve dekorasyon ürünleri ile uyumlu olan pek çok yemek takımı çeşitleri vardır. Bunlar arasından en fazla tercih edilenler genellikle porselen yemek takımı modelleri olmaktadır. İşlemeli, yaldızlı, motifli ya da sade ürün seçenekleri arasından tercih edilen bu ürünler şık sofraların gözdesi haline gelecek. Temizliği ve sadeliği temsil ettiği gibi yemeklerin de daha net ve güzel durmasını sağladığı için genellikle beyaz renkli yemek takımları üretilmektedir. Beyaz rengin üzerine farklı motiflerin yer aldığı desenli yemek takımları; mavi, kırmızı, gold, gümüş, sarı, yeşil, siyah renkli desenlere sahiptir. Bununla birlikte bu renklerin ve desenlerin kalıcılığının uzun yıllar korunabilmesi için çoğu yemek takımı üreticisi elde yıkamayı tavsiye etmektedir. Bulaşık makinesinde yıkamayarak parlaklığını ve canlılığını koruyabilirsiniz. 12 kişilik yemek takımlarının bir diğer tamamlayıcı parçası ise 12 kişilik çatal kaşık bıçak takımı çeşitleridir. Rahat bir tutuş deneyimi sunan çatal, kaşık ve bıçaklar yemek yemeyi keyifli bir hale getirmektedir.

12 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları

Yemek takımlarının fiyatlarını, kullanılan malzeme, motifli ya da sade oluşu, takımın içerisinde yer alan ürünlerin sayısı ve çeşitliliği etkilemektedir. 12 parçadan oluşan ve misafir yemek takımı olarak da tercih edilebilen yemek takımları, Karaca sitesi üzerinden alıcıların beğenisine sunulmuştur. Kendini kanıtlamış ve tüm ürünlerini garanti kapsamında üreten markalarının sağladığı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Güvenli alışveriş, hızlı teslimat, sorunsuz ve kolay iade gibi imkanları alıcılara sunmaktadır. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan en şık yemek takımları pek çok renkte ve konseptte bütün avantajları ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

En Şık 12 Kişilik Yemek Takımı

Çok parçalı olan takımlar şık sofralar hazırlamanıza ve davetler düzenlemenize yardımcı olur. 12 parça yemek setleri ister günlük yemek takımları, ister de çeyizlik yemek takımları olarak tercih edilebilir. Çeyizler için tercih edilen yemek takımları daha çok parçalı setlerdir. Bunun sebebi yeni evleniliyorken alınıyor olsa bile kalabalık misafirlerin de ağırlanması gerektiği durumlarda hazırlıklı olmak içindir. Özel günlerde ya da davetlerde şık porselen yemek takımları kullanmak yapılan yemeklerin görsel şölenini de artıracaktır. Aynı zamanda farklı renklerde üretilen renkli porselen yemek takımı modelleri ile yöresel ya da modern desenlerin yer aldığı desenli yemek takımları ortamın havasını değiştiren parçalardır. Porselen olmayan çeşitleri bulaşık makinesinde düşük ısıdaki kısa süreli programlarda rahatlıkla yıkanabilmektedir. Ayrıca tabak takımı modellerinde su lekesinin kalmaması için iyice kurulanması gerekmektedir. Bazı yemek takımlarındaki parçalar ısıya dayanıklı materyallerden yapılmış olduğu için mikrodalga fırınlarda kullanıma uygundur. Ürünlerin açıklamaları ve kullanım talimatlarını okumak bu yüzden önemlidir.